”The Best” (ediția a III a).

Sâmbătă, 24.10.2015, la Filarmonica ”Paul Constantinescu” , a avut loc prima confruntare pe teme de cultură generală, în cadrul concursului județean ”The Best” (ediția a III a).
    Echipa Colegiului de Artă ”Carmen Sylva” a ieșit învingătoare, asigurându-și locul în semifinalele care vor avea loc în data de 21.11.2015. Elevii care reprezintă colegiul în acest concurs sunt: Anisie Adrian – IX A, Dumitrașcu Constantin – X A, Fofircă Andrei – XI C, Diaconu Eduard- XII B, iar profesorul care îi coordonează este dna Gina Popescu, consilier educativ.
    Vă așteptăm să ne fiți alături, în galerie, pentru a-i susține pe tinerii care promovează valorile Colegiului de Artă ”Carmen Sylva”!
{gallery}TheBest2015{/gallery}
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top