Rezultatele concursurilor din anul 2014-2015

Rezultatele concursurilor din anul 2014-2015 in format pdf aici

MUZICĂ 2014-2015   
CONCURSURI
                 
Nr.crt. Denumire concurs   Numele şi prenumele elevului Clasa  Data Locul de desfăşurare

Instrument/

Specialitate

Rezultatele

obţinute

Numele  şi prenumele profesorului
1 CONCURSUL NAŢIONAL DE INTERPRETARE MUZICALĂ DIMITRIE CUCLIN Belu Alexandru VI 22 nov. 2014 Galaţi Vioară premiul II Marina-Cristina Cristea/Cristina Ionescu
Nicolaescu Horia III 22 nov.. 2014 Galaţi pian premiul III Daniela Olteanu Pica
2 CONCURSUL NAȚIONAL DE INTERPRETARE ȘI CREAȚIE MUZICALĂ PAUL CONSTANTINESCU"  Tudose Ana Antonia VII 12 dec. 2014 Ploieşti pian premiul I Anca Florentina Borcea
Tudose Ana Antonia VII 12 dec. 2014 Ploieşti pian premiul special al Fundaţiei "Mihail Jora" Anca Florentina Borcea
Drăgănescu Bogdan Marian VII 14-Dec-14 Ploiești pian premiul III Peiovici A.
3 CONCURS NAŢIONAL DE INTERPRETARE VOCALĂ "CRAI NOU" BRAȘOV Iancu Mihai-Catalin 5 feb.2015 Brasov canto clasic mentiune Robert Marcas /Ionescu Cristina
Bazavan Alexandru 5 feb.2015 Brasov canto clasic mentiune Robert Marcas /Ionescu Cristina
Petre Nicolae-Andrei XII  5 feb.2015 Brasov canto clasic mentiune Robert Marcas /Ionescu Cristina
Ene Mircea-Gabriel XII  5 feb.2015 Brasov canto clasic special Robert Marcas /Ionescu Cristina
4 CONCURS NAŢIONAL DE INTERPRETARE INSTRUMENTALĂ ŞI ARTE VIZUALE "MARGARETA STERIAN" BUZĂU Mihai Flaviana II 27 feb. 2015 Buzau vioara premiul I Ceapa Călin
Raicu Ana II 27 feb. 2015 Buzau vioara premiul III Comanita Nicolae
Vasile Ana-Maria III 27feb. 2015 Buzau vioara premiul I Furtuna R./Ionescu Cristina
Mirzea Adrian III 27feb. 2015 Buzau vioara premiul II  Duta Lucian
Niclescu Milena III 27feb. 2016 Buzau pian premiul III  Brasov Ileana
Moncea Mihaela-Ema III 27feb. 2015 Buzau chitara mentiune Cioceanu Bogdan
Nichifor Cristiana IV 27feb. 2015 Buzau vioara premiul III Popescu I./Braşov I.
Schindler Petru IV 27feb. 2015 Buzau vioara premiul III Ceapa Călin
Josan Alexia-Maria V 27feb. 2015 Buzau chitara premiul III Cioceanu Bogdan
Belu Alexandru-Marian VI 27feb. 2015 Buzau vioara mentiune Cristea Cristina
Pandelescu Andreea VII 27feb. 2015 Buzau vioara premiul III Ceapa Ceapa
Andrei-Barbu Irina VII 27feb. 2015 Buzau chitara mentiune Cioceanu Bogdan
Nastase Daria-Ioana VIII 27feb. 2015 Buzau viola premiul III Faur C.
Tapalaga Alice IV 27feb. 2015 Buzau flaut premiul I Papara/Brasov.I.
Stanciu Andres V 27feb. 2015 Buzau clarinet premiul I Nistoroiu F/Ionescu C.
Petre Daria VI 27feb. 2015 Buzau flaut premiul I Sandu T/Boboaca
Dinu Cosmin VI 27feb. 2015 Buzau clarinet premiul II Istrate E./Enea I.
Rupa Cristian VI 27feb. 2015 Buzau clarinet premiul II Nistoroiu F/Ionescu C.
Coconea Robert VI 27feb. 2015 Buzau clarinet premiul III Istrate E./Enea I.
Orbean Alexandru VI 27feb. 2015 Buzau clarinet premiul III Nistoroiu F/Ionescu C.
Irimescu Ioana VII 27feb. 2015 Buzau flaut premiul I Sandu T/Boboaca
Oprea Liviu VII 27feb. 2015 Buzau clarinet premiul II Istrate E./Enea I.
Rohat Andreea VII 27feb. 2015 Buzau flaut premiul III Papara/Brasov.I.
Antonescu Ana VIII 27feb. 2015 Buzau flaut premiul I Papara/Brasov.I.
Sinu Maria-Alexandra I 27feb. 2015 Buzau pian premiul I Cochinescu Ma
Bucur Andra II 27feb. 2015 Buzau pian premiul I Cochinescu Ma
Neagu Lucian-Mihai II 27feb. 2015 Buzau pian premiul I Brasov I.
Petre David II 27feb. 2015 Buzau pian premiul I Cochinescu Marilena
Serban Delia II 27feb. 2015 Buzau pian premiul III Icatoiu Diana
Nicolescu Horia III 27feb. 2015 Buzau pian premiul III Olteanu-Pica Daniela
Nicolae Petrica IV 27feb. 2015 Buzau pian mentiune Duca Marian
Anisie Aureliana V 27feb. 2015 Buzau pian premiul III Icatoiu Diana
Ionita Stefan V 27feb. 2015 Buzau pian premiul III Borcea Anca
Stanescu Bianca VI 27feb. 2015 Buzau pian premiul I Peiovici Anca
Stan Dragos VI 27feb. 2015 Buzau pian premiul II Borcea Anca
Moise David VI 27feb. 2015 Buzau pian premiul III Itcus Mircea
Draganescu Bogdan VII 27feb. 2015 Buzau pian premiul I Peiovici Anca
Dumitrascu Daniel VII 27feb. 2015 Buzau pian premiul II Duca Marian
Anisie Adrian VIII 27feb. 2015 Buzau pian premiul III Icatoiu Diana
Schindler Petru IV 27feb. 2015 Buzau teorie premiul II Angelescu O.
Stefan Ionita V 27feb. 2015 Buzau teorie premiul III Radulescu R.
Rupa Cristian VI 27feb. 2015 Buzau teorie premiul I Angelescu O.
Stanescu Bianca VI 27feb. 2015 Buzau teorie premiul III Juravle G.
5 OLIMPIADA – CONCURSUL NAŢIONAL DE INTERPRETARE INSTRUMENTALĂ    faza zonală  CLASELE III – VIII Draganescu Bogdan (finalist) VII 13 martie 2015 Pitesti pian premiul I Peiovici A- ,l
Stănescu Bianca VI 13 martie 2015 Pitesti pian premiul I Peiovici A.
Tudose Ana Antonia VII 13 martie 2015 Pitesti pian premiul I Anca Borcea
Stan Dragoş Mihai VI 13 martie 2015 Pitesti pian premiul I Anca Borcea
Ioniţă Ştefan V 13 martie 2015 Pitesti pian premiul I Anca Borcea
Ciufu Bogdan IV 13 martie 2015 Pitesti pian premiul I Mircea Itcus
Anisie Aureliana V 13 martie 2015 Pitesti pian premiul I Diana Icatoiu
Anisie Adrian VIII 13 martie 2015 Pitesti pian premiul II Diana Icatoiu
Vasile Ana Maria III 13 martie 2015 Pitesti vioara premiul I R. Furtuna/Ionescu C
Schindler Petru IV 13 martie 2015 Pitesti vioara premiul I Ceapa C./D.Boboaca
Gheorghe Carlo IV 13 martie 2015 Pitesti vioara premiul I Dobre S./Olteanu D.
Belu Alexandru VI 13 martie 2015 Pitesti vioara premiul I Cristea C./Ionescu C.
Pandelescu Andreea finalist VII 13 martie 2015 Pitesti vioara premiul I Ceapa C./D.Boboaca
Mirzea Adrian III 13 martie 2015 Pitesti vioara premiul I Duta L./D.Boboaca
Danu Gabriel VII 13 martie 2015 Pitesti chitara premiul I Iulian Anghel
Irimescu Ioana finalist VII 13 martie 2015 Pitesti flaut premiul I T.Sandu/D.Boboaca
Petre Daria VI 13 martie 2015 Pitesti flaut premiul I T.Sandu/D.Boboaca
Rohat Andreea VII 13 martie 2015 Pitesti flaut premiul I A.Papara/I.Brasov
Antonescu Ana VIII 13 martie 2015 Pitesti flaut premiul I A.Papara/I.Brasov
Niculin Mădălina VII 13 martie 2015 Pitesti oboi premiul I O.Barlog/I.Brasov
Stanciu Andres V 13 martie 2015 Pitesti clarinet premiul I Fl.Nistoroiu/C.Ionescu
Oprea Liviu VII 13 martie 2015 Pitesti clarinet premiul II E.Istrate/I.Enea
Ilie Andreea finalist VII 13 martie 2015 Pitesti fagot premiul I M.Cojanu/M.Dumitru
Șerbănescu Diana VIII 13 martie 2015 Pitesti fagot premiul I M.Cojanu/M.Dumitru
Merisca Sara finalist VII 13 martie 2015 Pitesti percutie premiul I Teodora Nistoroiu
  CONCURS NAŢIONAL "VICTOR GIULEANU" BUCUREȘTI Raicu Ana  II 16-22 martie 2015 Bucureşti vioară premiul III Nicolae Comăniţă
6 Bazavan Alexandru X a A 16 martie 2015 Bucuresti canto clasic mentiune Robert Marcas /Ionescu Cristina
Petre Nicolae-Andrei XII A 16 martie 2015 Bucuresti canto clasic premiul II Robert Marcas /Ionescu Cristina
7 FESTIVALUL JOHANN SEBASTIAN BACH Manu Cristiana X 20 martie 2015 Cluj pian diploma de merit Duca Cristian
Niculae Petrică IV 20 martie 2015 Cluj pian diploma de merit Duca Cristian
Dumitrașcu Daniel VII 20 martie 2015 Cluj pian diploma de merit Duca Cristian
8 CONCURS INTERNAȚIONAL DE INTERPRETARE INSTRUMENTALĂ "CRAIOVA-PIANO" Draganescu Bogdan  VII 20 martie 2015 Craiova pian premiul I Peiovici Ana
9 CONCURSUL DE INTERPRETARE A MUZICII ROMÂNEŞTI BRAVE CLAVIATURI Tudose Ana Antonia VII 4/5/2015 Bucureşti pian premiul I Anca Borcea
Tudose Ana Antonia VII 4/5/2015 Bucureşti pian Premiul special de excelenţă Anca Borcea
10 OLIMPIADA MUZICA- FAZA NAȚIONALĂ CLS III-VIII SUCEAVA Stanescu Bianca VI 7-9 aprilie2015 Suceava pian premiul III Anca Peiovici
Draganescu Bogdan VII 7-9 aprilie2015 Suceava pian premiul III Anca Peiovici
Ilie Andreea  VII 7-9 aprilie2015 Suceava fagot premiul special Madalina Dumitru
11 OLIMPIADA NAȚIONALĂ DE INTERPRETARE VOCALĂ, INSTRUMENTALĂ ȘI STUDII TEORETICE MUZICALE clasele IX-XII Preda Bogdan XI 3-6aprilie 2015 Iasi clarinet premiul III Nistoroiu F/Ionescu Cristina
Istrate Stefania IX 3-6aprilie 2015 Iasi flaut premiul II Alina Papara/Cristina Ionescu
Opris Lavinia X 3-6aprilie 2015 Iasi oboi premiul II Dan Bandila/Doina Boboaca
Petre Andrei XII 3-6aprilie 2015 Iasi canto clasic premiul III Robert Marcas/Cristina Ionescu
Petre Bogdan XI 3-6aprilie 2015 Iasi clarinet premiul III Florian Nistoroiu/Cristina Ionescu
Sisu Andrei X 3-6aprilie 2015 Iasi teorie si solfegiu premiul III Rodica Radulescu
Pandelescu Madalin XI 3-6aprilie 2015 Iasi vioara premiu special  Adrian Ceapa/Doina Boboaca
12 CONCURS NAȚIONAL "TINERE TALENTE"- EDITIA A XIV Raicu Ana II aprilie Bucuresti vioară premiul III Ionescu Cristina/Comăniţă N
Niculin Mădălina VII aprilie Bucuresti oboi premiu I Oana Bîrlog /Ileana Braov
13 CONCURS INTERNAŢIONAL DE PIAN "FREDERIC CHOPIN"  Petre David Costin  I 7-9 mai 2015 Bacău pian premiu III Cochinescu Marilena
Ioniţă Ştefan V 7-9 mai 2015 Bacău pian premiu III Anca Borcea
Tudose Ana Antonia VII 7-9 mai 2015 Bacău pian premiu II Anca Borcea
14 CONCURSUL INTERNAȚIONAL DE INTERPRETARE INSTRUMENTALĂ "AULODIA" NicuLIN MADALINA VII May-15 Brașov oboi premiu I Oana Bîrlog Ileana Braov
Formaţie muzică de cameră IX-X May-15 Brașov muzică de cameră premiu II Oana Bîrlog
Formaţie muzică de cameră X-XI May-15 Brașov muzică de cameră premiu I Oana Bîrlog
Ilie Andreea VII May-15 Brașov fagot premiu I Mariana Cojanu /Mădălina Dumitru
15 FESTIVALUL CONCURS NAȚIONAL DE INTERPRETARE PIANISTICĂ IULIA HAŞDEU Şerban Delia Ioana I 17-May-15 Câmpina pian premiul I Icătoiu Diana
Secreţianu Clara II 17-May-15 Câmpina pian premiul II Icătoiu Diana
Teleanu Teodor IV 17-May-15 Câmpina pian mentiune Martha Micu
Creciuneac Adelin I 17-May-15 Câmpina pian premiul I Ileana Braşov
Roşca Alexia Erika VI 17-May-15 Câmpina pian premiul II Sorina Vintilă
Roşca Alexia Erika VI 17-May-15 Câmpina pian premiul  Sabin V. Drăgoi Sorina Vintilă
Iamandei Luca Andrei I 17-May-15 Câmpina pian mentiune Sorina Vintilă
Badea Lavinia III 17-May-15 Câmpina pian premiul II Sorina Vintilă
Sandu Olivia Gabriela II 17-May-15 Câmpina pian premiul II Sorina Vintilă
Nicolaescu Horia III 17-May-15 Câmpina pian premiul I Daniela Olteanu Pica
Bârsan Jasmine- Nicole II 19-May-15 Câmpina pian premiul II Cochinescu Marilena
Petre David Costin  I 19-May-15 Câmpina pian premiul I Cochinescu Marilena
Sinu Maria Alexandra I 17-May-15 Câmpina pian premiul I special Cochinescu Marilena
Bucur Andra II 17-May-15 Câmpina pian premiul I Cochinescu Marilena
16 FESTIVALUL DE CREAŢIE ARTISTICĂ ŞI INTERPRETARE MUZICALĂ DIN CONFERINŢA MUNTENIA Creciuneac Adelin I 24-May-15 Cernica pian premiul I Ileana Braşov
17 CONCURS NAȚOINAL DE TEORIA MUZICII VICTOR CEAICOVSKI Neagu Lucian-Mihai II mai 2015 București teorie premiul I Angelescu Octavia
Secreţianu Clara II mai 2015 București teorie premiul III Angelescu Octavia
Bucur Andra III mai 2015 București teorie premiul III Angelescu Octavia
Dumitru Eva III mai 2015 București teorie mențiune Angelescu Octavia
Rupa Emanuel VI mai 2015 București teorie premiul I Angelescu Octavia
Beciu Ana Maria III mai 2015 București teorie premiul III Angelescu Octavia
Drăgoi Beatrice VIII mai 2015 Bucureşti teorie premiul I Juravle Gabriela
Raicu Ana II mai 2015 Bucureşti teorie premiul II Juravle Gabriela
Poenaru Luca II mai 2015 Bucureşti teorie mentiune Juravle Gabriela
Ilieş Ioana VIII mai 2015 Bucureşti teorie premiul I Juravle Gabriela
18 CONCURS MUSICALE DE FRANCE Tudose Ana Antonia VII 6-7 iunie Centre Universitaire de Paris-  Maison de Japon pian premiul I Anca Borcea
19 ART FESTIVAL BRAȘOV Reitu Iulia  X 12-13 iunie 2015  Brașov pian premiu II Natalia Coloros Mocănescu
Cioceanu Tudor X 12-13 iunie 2015  Brașov pian premiu II Natalia Coloros Mocănescu
Martinescu Diana IV 12-13 iunie 2015  Brașov pian premiu I Natalia Coloros Mocănescu
  CONCURS NAŢIONAL DE INTERPRETARE W.A. MOZART Raicu Ana II 12-13 iunie 2015 Târgovişte vioară premiul II Nicolae Comăniţă
20 Şerban Delia Ioana II 12-13 iunie 2015 Târgovişte pian mentiune Icătoiu Diana
Chirică Alexandru VI 12-13 iunie 2015 Târgovişte pian mentiune Icătoiu Diana
Nichifor Cristiana IV 12-13 iunie 2015  Târgovişte vioară premiul II Ioana Popescu/ Ileana Braşov
Dumitrașcu Alexandru III 12-13 iunie 2015 Târgovişte pian premiul III Duca Cristian
Coman Amalia IX 12-13 iunie 2015  Târgovişte pian premiul III Sorina Vintilă
21 CONCURSUL DE PIAN PIANOART Ţolu Ana  II 20-21 iunie 2015 Ploiești pian premiul I Icătoiu Diana
Şarpe Remus III 20-21 iunie 2015 Ploiești pian premiul I Icătoiu Diana
Chirică Alexandru VI 20-21 iunie 2015 Ploiești pian premiul II Icătoiu Diana
Şerban Delia Ioana II 20-21 iunie 2015 Ploiești pian premiul II Icătoiu Diana
Anisie Aureliana V 20-21 iunie 2015 Ploiești pian premiul II Icătoiu Diana
Moise David  VI  20-21 iunie 2015 Ploiești pian premiul II Mircea Itcus
Ciufu Bogdan IV 20-21 iunie 2015 Ploiești pian premiul I Mircea Itcus
Petre David II 20-21 iunie 2015 Ploiești pian premiul II Cochinescu Marilena
Pandelescu Andra I 20-21 iunie 2015 Ploiești pian premiul II Duca Cristian
Dumitrașcu Daniel VII 20-21 iunie 2015 Ploiești pian premiul II Duca Cristian
Dumitrașcu Alexandru III 20-21 iunie 2015 Ploiești pian Premiul III Duca Cristian
Nicolae Petrica IV 20-21 iunie 2015 Ploiești pian premiul I de excelență Duca Cristian
Ioniță Ștefan V 20-21 iunie 2015 Ploiești pian premiul I Borcea Anca
Stan Ștefan   20-21 iunie 2015 Ploiești pian premiul I Borcea Anca
Lemnete Antonia III 20-21 iunie 2015 Ploiești pian premiul I Borcea Anca
Drăgănescu Bogdan Marian VII 20-21 iunie 2015 Ploiești pian marele premiu Robert Marcas/Cristina Ionescu
  CONCURS DE INTERPRETARE INSTRUMENTALĂ VIOARĂ "TIMOTEI POPOVICI" Raicu Ana  II 25- 26 iunie 2015 Sibiu Vioară premiul I Nicolae Comăniţă
22 CONCURSUL INTERNAȚIONAL DE PIAN ȘI COMPOZIȚIE" CARL FILTSCH" Drăgănescu Bogdan Marian VII 6-12 iulie 2015 Sibiu pian premiul I Peiovici A
23 CONCURSUL INTERNAŢIONAL DE INTERPRETARE "GEORGE GEORGESCU"  Raicu Ana II 2015 Tulcea Pian premiul II Comăniță N/ Cristina Ionescu 
Băzăvan Alexandru Teodor X 2015 Tulcea canto  premiul I Robert Marcas/Cristina Ionescu
Miclescu Milena III 2015 Tulcea pian mentiune Ileana Braşov
Petre Andrei XII 2015 Tulcea canto  premiul II Robert Marcas/Cristina Ionescu
Ene Mircea Gabriel XII 2015 Tulcea canto  premiul III Robert Marcas/Cristina Ionescu
Iancu Mihai Cătălin X 2015 Tulcea canto  mentiune Robert Marcas/Cristina Ionescu
Coman Amalia IX 2015 Tulcea pian premiul III Sorina Vintilă
Avram Alicia VIII 2015 Tulcea pian premiul II Sorina Vintilă
Niculae Petrică IV 2015 Tulcea pian premiul special Duca Cristian
Niculae Petrică IV 2015 Tulcea pian premiul III Duca Cristian
Pandelescu Andra I 2015 Tulcea pian premiul III Duca Cristian
Dumitru Justin IV 2015 Tulcea pian premiul III Duca Cristian
Dumitrașcu Alexandru III 2015 Tulcea pian premiul III Duca Cristian
Dumitrașcu Daniel VII 2015 Tulcea pian mențiune Duca Cristian
Belu Alexandru VI 2015 Tulcea vioară premiul II Cristina Cristea/ Cristina Ionescu 
Petre Daria Daniela VI 2015 Tulcea flaut premiul I Tereza Sandu/ Boboacă Doina
Irimescu Ioana VII 2015 Tulcea flaut premiul II Tereza Sandu/ Boboacă Doina

 

ARTE PLASTICE 2014-2015
CONCURSURI, OLIMPIADE
                 
                 
Nr.crt Denumire activitate   Numele şi prenumele elevului Clasa Data Locul de desfăşurare Specialitate Rezultatele obţinute Numele  şi prenumele profesorului
1 CONCURS INTERNAŢIONAL"GHEORGHE NAUM" Ioniţă Fabiola XII noiembrie 2014 Brăila pictură premiul II Rita Bădulescu
Ene Mihai  X noiembrie 2014 Brăila pictură mentiune Rita Bădulescu
Nasseredinne Miriam XII noiembrie 2014 Brăila pictură mentiune Rita Bădulescu
2 CONCURS NAŢIONAL DE PICTURĂ "ALEXANDRU CIUCURENCU" Barabas Iarina X 5 dec.2014 Tulcea pictura premiul III Cristina Galai
Radu Andreea XII 5 dec.2014 Tulcea pictura mentiune Cristina Galai
Tudor Rebeca  VI 5 dec.2014 Tulcea pictura premiul III Profirescu Camelia
3 CONCURS NAŢIONAL DE ARTE PLASTICE "OMAGIU – STEFAN LUCHIAN" ed.a VIII a Ciobanu Alexandra VI ianuarie 2015 Botosani pictura premiul III Profirescu Camelia
Nan Alexandra ian.2015 Botosani pictura mentiune Profirescu Camelia
Coarna Cristina VI ian.2015 Botosani pictura mentiune Profirescu Camelia
Popescu Tamara VII ian.2015 Botosani pictura mentiune Profirescu Camelia
Nistor Ana Maria X ian.2015 Botosani foto premiul II Galai Cristina
Cătălin Mara VII ian.2015 Botosani foto premiul I Galai Cristina
4 CONCURSUL JUDEȚEAN "CUVÂNT ȘI CULOARE"- etapa judeţeană Ţolu Ana II 24-Jan-15 Ploiești  creație plastică premiul III Laura Irimescu
Polifrone Ioana II 24-Jan-15 Ploiești  creație literară premiul I Laura Irimescu
Ilie Teodor III 24-Jan-15 Ploiești  creație plastică/ pictură premiul II Corina Cristescu
Miclescu Milena III 24-Jan-15 Ploiești  creație plastică/ pictură premiul I Corina Cristescu
Iordache Mara III 24-Jan-15 Ploiești  creație plastică/ pictură premiul III Corina Cristescu
Beciu Ana Maria III 24-Jan-15 Ploiești  creație plastică/ pictură premiul II Corina Cristescu
5 CONCURS NAŢIONAL  "MARGARETA STERIAN" Şchiopu Monica XII februarie Buzău pictură premiul II Rita Bădulescu
Firicel Dănuţ  XII februarie Buzău pictură premiul II Rita Bădulescu
6 CONCURS INTERNAŢIONAL Şchiopu Monica XII februarie Macedonia pictură mentiune Rita Bădulescu
Mistodinis Clariss XII februarie Macedonia pictură mentiune Rita Bădulescu
Văduva Felicia IV februarie Macedonia pictură mentiune Galai Cristina
Georgescu Paul Armand XI februarie Macedonia pictură premiul I – medalie de aur Galai Cristina
7 CONCURSUL NAȚIONAL "UMBRELA VERDE" EDIȚIA A VI A Milesi- Ionescu Alicia Iulia CLASA PREG. 3/26/2015 Ploiești desen mentiune Dumitrache Ada- Maria
Turcu Sabina I 3/26/2015 Ploiești pictură mentiune Ionescu Iulia
Iordache Maria III 3/26/2015 Ploiești pictură premiul III Corina Cristescu
Stanciu Bianca III 3/26/2015 Ploiești pictură premiul I Corina Cristescu
Stanciu Bianca III 3/26/2015 Ploiești pictură premiul special Corina Cristescu
8 OLIMPIADA NATIONALA DE ARTE VIZUALE – ARAD 2015 Georgescu Paul Armand XI 5-8 aprilie 2015 Arad design premiul I Anghel Cristian
Tache Laura  XI 5-8 aprilie 2015 Arad arte decorative moda premiul III Cristina Galai
Iovu Laura Maria XI 5-8 aprilie 2015 Arad pictura pe sevalet mentiune Sutu Florin
Diaconu Eduard Alexandru XI 5-8 aprilie 2015 Arad istoria artei si arhitecturii  premiul III Radulescu Dan
Nita Alexandru Cosmin XII 5-8 aprilie 2015 Arad Proiectare ambientala premiul II Leu Alexandru
Som Mihai Andrei XII 5-8 aprilie 2015 Arad Arhitectura premiul I Leu Alexandru
Anghel Cristian Andrei XII 5-8 aprilie 2015 Arad design premiul II Anghel Cristian
Andronescu Sorin Florian XII 5-8 aprilie 2015 Arad Ceramica premiul III Marin Liliana
Schiopu Monica Andreea XII 5-8 aprilie 2015 Arad istoria artei si arhitecturii  premiul II Radulescu Dan
9 CONCURS INTERNAŢIONAL Şchiopu Monica XII aprilie  Arad pictură premiul II Rita Bădulescu
Cazangiu Iulia XII aprilie  Arad pictură premiul I Rita Bădulescu
10 CONCURS INTERNAŢIONAL Nistor Ana Maria X aprilie  Craiova pictură premiul I Galai Cristina
Fleşner Ana X aprilie  Craiova pictură premiul III Galai Cristina
Bucurenciu Maria X aprilie  Craiova pictură mentiune Galai Cristina
11 CONCURS NAŢIONAL "HANS HERMANN" Iovu Laura Maria XI mai Sibiu modă premiul I Galai Cristina
Tache Laura  XI mai Sibiu modă premiul II Galai Cristina
12 CONCURSUL NAȚIONAL "PRIMĂVARA ARTELOR" EDIȚIA A XVIII Bucur Daniel VI 22-23 mai 2015 Bacău pictură premiu I Profirescu Camelia
Vasile Alexandru Ioan VIII 22-23 mai 2015 Bacău pictură premiu I Profirescu Camelia
Ciobanu Alexandra VI 22-23 mai 2015 Bacău pictură premiu I Profirescu Camelia
Turcu Cristina VI 22-23 mai 2015 Bacău pictură premiu I Profirescu Camelia
Anton Maria  VI 22-23 mai 2015 Bacău pictură premiu I Profirescu Camelia
Tudor Rebeca VI 22-23 mai 2015 Bacău pictură premiu I Profirescu Camelia
Coman Antonio VI 22-23 mai 2015 Bacău pictură premiu I Profirescu Camelia
Duță Nicoleta VI 22-23 mai 2015 Bacău pictură premiu I Profirescu Camelia
Cristescu Ștefan VI 22-23 mai 2015 Bacău pictură premiu I Profirescu Camelia
Costache Alexandru VI 22-23 mai 2015 Bacău pictură premiu I Profirescu Camelia
Cristache Andreea Daniela VII 22-23 mai 2015 Bacău pictură premiu I Profirescu Camelia
Cătălin Mara VII 22-23 mai 2015 Bacău pictură premiu I Profirescu Camelia
Albu Andra VII 22-23 mai 2015 Bacău pictură premiu I Profirescu Camelia
Martinescu Diana VII 22-23 mai 2015 Bacău pictură premiu I Profirescu Camelia
Anton Alin VIII 22-23 mai 2015 Bacău pictură premiu I Profirescu Camelia
Wiederman Sofia VII 22-23 mai 2015 Bacău pictură premiu I Profirescu Camelia
Prăjescu Cosmin VIII 22-23 mai 2015 Bacău pictură premiu I Profirescu Camelia
Doniga Irene VIII 22-23 mai 2015 Bacău pictură premiu I Profirescu Camelia
Vlaiculescu  VIII 22-23 mai 2015 Bacău pictură premiu I Profirescu Camelia
Sima Oana Gabriela VIII 22-23 mai 2015 Bacău pictură premiu I Profirescu Camelia
Mocanu Roxana VIII 22-23 mai 2015 Bacău pictură premiu I Profirescu Camelia
Zamfir Alexandra VIII 22-23 mai 2015 Bacău pictură premiu I Profirescu Camelia
Drăgan Antonia V 22-23 mai 2015 Bacău pictură premiu I Profirescu Camelia
Ionescu Ioana VIII 22-23 mai 2015 Bacău pictură premiu I Profirescu Camelia
Ivan Andreea V 22-23 mai 2015 Bacău pictură premiu I Profirescu Camelia
Radu denisa V 22-23 mai 2015 Bacău pictură premiu I Profirescu Camelia
Ștefan  V 22-23 mai 2015 Bacău pictură premiu I Profirescu Camelia
Tănase Giulia V 22-23 mai 2015 Bacău pictură premiu I Profirescu Camelia
Neacșu Maria Cristina V 22-23 mai 2015 Bacău pictură premiu I Profirescu Camelia
Iovu Laura Maria XI 22-23 mai 2015 Bacău pictură premiu I Galai Cristina
Tache Laura  XI 22-23 mai 2015 Bacău pictură premiu I Galai Cristina
Bucurenciu Maria X 22-23 mai 2015 Bacău pictură premiu I Galai Cristina
Barabas Iarina X 22-23 mai 2015 Bacău pictură premiu I Galai Cristina
Niţă Cosmin XII 22-23 mai 2015 Bacău pictură premiu I Galai Cristina
Vrăbiuţă Gabriael XI 22-23 mai 2015 Bacău pictură premiu II Galai Cristina
Gresoiu Alexandra X 22-23 mai 2015 Bacău pictură premiu II Galai Cristina
Şom Mihai  XII 22-23 mai 2015 Bacău pictură premiu I Galai Cristina
Gheorghe Raluca XII 22-23 mai 2016 Bacău pictură premiu I Rita Bădulescu
Nasseredinne Miriam XII 22-23 mai 2015 Bacău pictură premiu I Rita Bădulescu
13 CONCURS NAŢIONAL "CAMIL RESSU" Anghel Andreea XI mai Galaţi arte plastice premiu I Ignat Ana
Stoica Daniela XI mai Galaţi arte plastice premiu II Ignat Ana
Firăţoiu Ana XI mai Galaţi arte plastice premiu III Ignat Ana
Ioniţă Alexandra XI mai Galaţi arte plastice premiu I Ignat Ana
Şchiopu Monica XII mai Galaţi pictură premiul I Rita Bădulescu
Firicel Dănuţ  XII mai Galaţi pictură Premiul II Rita Bădulescu
14 CONCURS JUDEŢEAN  Zincă Ioana XII mai Ploieşti pictură mentiune Rita Bădulescu
Mihai Beatrice XII mai Ploieşti pictură mentiune Rita Bădulescu
Gandore Dan XII mai Ploieşti pictură mentiune Rita Bădulescu
  "MICII ARTIȘTI LA CASTELUL BRAN" Prodromou Nicolae XI C 1-Jun-15 Bran arte plastice premiul II Ignat Ana
15 CONCURSUL  "ŞEVALET ŞI DEŞEURI DE ECHIPAMENTE ELECTRICE ŞI ELECTRONICE" Frăţilă Alin  XI iunie Ploieşti arte plastice mentiune Ignat Ana
Anghel Adina XI iunie Ploieşti arte plastice mentiune Ignat Ana
Dragomirescu Ana XI iunie Ploieşti arte plastice mentiune Ignat Ana
Vasilescu Teodora XI iunie Ploieşti arte plastice mentiune Ignat Ana
Stoica Cristina XI iunie Ploieşti arte plastice premiul III Ignat Ana
16 CONCURS JUDEŢEAN-"ZIUA MEDIULUI" Gresoiu Alexandra X ############ Ploieşti pictură premiu I Galai Cristina
Barabas Iarina X ############ Ploieşti pictură mentiune Galai Cristina
Ionescu Bianca X ############ Ploieşti pictură mentiune Galai Cristina
Fleşner Ana X ############ Ploieşti pictură mentiune Galai Cristina
Ionescu Eliana X ############ Ploieşti pictură mentiune Galai Cristina
Bucurenciu Maria X ############ Ploieşti pictură premiul II Galai Cristina
17 CONCURSUL JUDEȚEAN "ȘCOALA -ARC PESTE TIMP" Lunca;u ana Maria III ianuarie- iunie 2015 Ploiești  creație plastică premiul I Corina Cristescu
Necula Maria III ianuarie- iunie 2015 Ploiești  creație plastică mentiune Corina Cristescu
CULTURĂ GENERALĂ 2014-2015
ACTIVITATI 
Nr.crt. Denumire activitate   Numele şi prenumele elevului Clasa  Data Locul de desfăşurare Specialitate Premiu Numele  şi prenumele profesorului
1 CONCURSUL  COMUNICARE .ORTOGRAFIE.RO/ORTHOFRANCAIS- faza naţională Tudor Samuel II B martie 2015 Ploiești  limba română menţiune Laura Irimescu
Bucur Andra II B martie 2015 Ploiești  limba română menţiune Laura Irimescu
Voica Darian II B martie 2015 Ploiești  limba română menţiune Laura Irimescu
Raicu Ana II B martie 2015 Ploiești  limba română premiul III Laura Irimescu
Secrețianu Clara II B martie 2015 Ploiești  limba română premiul III Laura Irimescu
Ruscigno Danielle II B martie 2015 Ploiești  limba română premiul III Laura Irimescu
Petre David II B martie 2015 Ploiești  limba română premiul III Laura Irimescu
Poenaru Luca II B martie 2015 Ploiești  limba română premiul II Laura Irimescu
Păduraru Luca II B martie 2015 Ploiești  limba română premiul II Laura Irimescu
Barbu Ioana II B martie 2015 Ploiești  limba română premiul II Laura Irimescu
Neagu Lucian II B martie 2015 Ploiești  limba română premiul I Laura Irimescu
Țolu Ana Maria II B martie 2015 Ploiești  limba română premiul I Laura Irimescu
Polifrone Ioana II B martie 2015 Ploiești  limba română premiul I Laura Irimescu
Chiojdoiu Miriam II B martie 2015 Ploiești  limba română premiul I Laura Irimescu
Anton Eliana II B martie 2015 Ploiești  limba română premiul I Laura Irimescu
Nicolaescu Maria Diana III A martie 2015 Ploiești  creație plastică/ pictură premiul I Corina Cristescu
Damian Alexandru III A martie 2015 Ploiești  limba română premiul II Corina Cristescu
Tabacu Aida III A martie 2015 Ploiești  limba română premiul II Corina Cristescu
Fumea Victoria Elena III A martie 2015 Ploiești  limba română premiul II Corina Cristescu
Câmpeanu Themis III A martie 2015 Ploiești  limba română premiul III Corina Cristescu
Ilie Teodor Georgian III A martie 2015 Ploiești  limba română premiul III Corina Cristescu
Popină Vanesa III A martie 2015 Ploiești  limba română premiul III Corina Cristescu
Pavel Delia Maria III A martie 2015 Ploiești  limba română premiul III Corina Cristescu
Della- Vedova Francesca II A martie 2015 Ploiești  comunicare premiul I Gabriela State
Anica Luca II A martie 2015 Ploiești  comunicare premiul I Gabriela State
Văduva Lorena II A martie 2015 Ploiești  comunicare premiul I Gabriela State
Sandu Olivia II A martie 2015 Ploiești  comunicare premiul II Gabriela State
Mihai Narcis II A martie 2015 Ploiești  comunicare premiul II Gabriela State
Mustățea Darius II A martie 2015 Ploiești  comunicare premiul III Gabriela State
Copăceanu David II A martie 2015 Ploiești  comunicare mențiune Gabriela State
Tudorache Ștefania II A martie 2015 Ploiești  comunicare mențiune Gabriela State
Stanciu Antonio II A martie 2015 Ploiești  comunicare mențiune Gabriela State
Boboloț Andrei II A martie 2015 Ploiești  comunicare mențiune Gabriela State
Banu Alexandra II A martie 2015 Ploiești  comunicare mențiune Gabriela State
Brotac Sara III A martie 2015 Ploiești  limba română mențiune Corina Cristescu
2 CONCURSUL NAȚIONAL "FII INTELIGENT LA MATEMATICĂ"   Voica Darian II B martie 2015 Ploiești  matematica premiul III Laura Irimescu
Secrețianu Clara II B martie 2015 Ploiești  matematica premiul II Laura Irimescu
Polifrone Ioana II B martie 2015 Ploiești  matematica premiul II Laura Irimescu
Petre David II B martie 2015 Ploiești  matematica premiul II Laura Irimescu
Enea Rebeca II B martie 2015 Ploiești  matematica premiul I Laura Irimescu
Anton Eliana II B martie 2015 Ploiești  matematica premiul I Laura Irimescu
Ruscigno Danielle II B martie 2015 Ploiești  matematica premiul I Laura Irimescu
Poenaru Luca II B martie 2015 Ploiești  matematica premiul I Laura Irimescu
Damian Alexandru III A martie 2015 Ploiești  matematica premiu I Corina Cristescu
Giurea Maria Petronela III A martie 2015 Ploiești  matematica premiu I Corina Cristescu
Micu Mihail Sebastian III A martie 2015 Ploiești  matematica premiu I Corina Cristescu
Ilie Teodor Georgian III A martie 2015 Ploiești  matematica premiu I Corina Cristescu
Luncașu Ana Maria III A martie 2015 Ploiești  matematica premiul III Corina Cristescu
Nedelcu Andrei III A martie 2015 Ploiești  matematica premiul II Corina Cristescu
Vasile Mario Gheorghe Daniel III A martie 2015 Ploiești  matematica premiul II Corina Cristescu
Tabacu Aida III A martie 2015 Ploiești  matematica premiul I Corina Cristescu
Iordache Mara III A martie 2015 Ploiești  matematica premiul I Corina Cristescu
Anica Luca II A martie 2015 Ploiești  matematica premiul I State Gabriela
Văduva Lorena II A martie 2015 Ploiești  matematica premiul I State Gabriela
Sandu Lavinia II A martie 2015 Ploiești  matematica premiul II State Gabriela
Mustățea Darius II A martie 2015 Ploiești  matematica premiul II State Gabriela
Mihai Diana II A martie 2015 Ploiești  matematica premiul III State Gabriela
Tudorache Ștefania II A martie 2015 Ploiești  matematica premiul III State Gabriela
Banu Alexandra II A martie 2015 Ploiești  matematica premiul III State Gabriela
Stanciu Antonio II A martie 2015 Ploiești  matematica premiul III State Gabriela
Della- Vedova Francesca II A martie 2015 Ploiești  matematica premiul III State Gabriela
Nicolaescu Maria Diana IIIA martie 2015 Ploiești  matematica premiul I Corina Cristescu
3 CONCURSUL JUDEȚEAN ȘCOALA -ARC PESTE TIMP Ilie Teodor Georgian III ianuarie-iunie 2015 Ploiești  creație literară premiul I Corina Cristescu
Miclescu Milena III ianuarie-iunie 2015 Ploiești  creație literară mențiune Corina Cristescu
Damian Alexandru III ianuarie-iunie 2015 Ploiești  creație literară premiul II Corina Cristescu
4 OLIMPIADA DE LIMBA ENGLEZA-FAZA JUDEŢEANĂ Cătălin Mara VII martie 2015 Ploiești  limba engleză menţiune Georgeta Dumitru
5 CONCURS REGIONAL – SUB SEMNUL LUI FLORAR Petrescu Alexia IV 9 aprilie 2015 Ploiești  religie ortodoxă premiul II Duţă Gheorghiţa
Stancu Alexandra IV 9 aprilie 2015 Ploiești  religie ortodoxă premiul III Duţă Gheorghiţa
Nan Andreea V 9 aprilie 2015 Ploiești  religie ortodoxă premiul II Duţă Gheorghiţa
Georgescu Anthuza IV 9 aprilie 2015 Ploiești  religie ortodoxă premiul I Duţă Gheorghiţa
Anisie Aureliana V 9 aprilie 2015 Ploiești  religie ortodoxă premiul de excelenţă Duţă Gheorghiţa
6 CONCURS JUDEŢEAN  FLORI ÎN GRĂDINA ORTODOXIEI Costache Alexandru VII 5 iunie 2015 Valea Doftanei religie ortodoxă premiul I Duţă Gheorghiţa
Ion Natalia III 5 iunie 2015 Valea Doftanei religie ortodoxă menţiune Duţă Gheorghiţa
Rohat Andreea VII 5 iunie 2015 Valea Doftanei religie ortodoxă premiul II Duţă Gheorghiţa
Ciobanu  Alexandra VII 5 iunie 2015 Valea Doftanei religie ortodoxă menţiune Duţă Gheorghiţa
7 OLIMPIADA JUDEŢEANĂ DE RELIGIE Anisie Adrian VIII martie 2015 Ploieşti religie premiul I Duţă Gheorghiţa
Nica Patricia VII martie 2015 Ploieşti religie menţiune Duţă Gheorghiţa
8 OLIMPIADA JUDEŢEANĂ DE TEHNOLOGOGIA INFORMAŢIEI Pârliţeanu Raluca IX B aprilie 2015 Ploieşti

Tehnologia

informaţiei

menţiune Cotoranu Florina
Fofircă Andrei X C aprilie 2015 Ploieşti

Tehnologia

informaţiei

menţiune Cotoranu Florina
9 CONCURSUL ŞCOLAR NAŢIONAL DE COMPETENŢĂ ŞI PERFORMANŢĂ- etapa I Rădulescu Bianca Maria I A ianuarie-februarie 2015 Ploieşti comunicare 100p -premiul I Hortensia Bogdan
Marina Mihaela Delia I A ianuarie-februarie 2015 Ploieşti comunicare 90p -premiul I Hortensia Bogdan
Radu Elena I A ianuarie-februarie 2015 Ploieşti comunicare 85 p- premiul II Hortensia Bogdan
Florea Denisa I A ianuarie-februarie 2015 Ploieşti comunicare 85 p- premiul II Hortensia Bogdan
Apostolescu Sergiu Christian I A ianuarie-februarie 2015 Ploieşti comunicare 80p- premiul III Hortensia Bogdan
Culcea Andrei Rareș I A ianuarie-februarie 2015 Ploieşti comunicare 80p- premiul III Hortensia Bogdan
Sinu Alexandra I A ianuarie-februarie 2015 Ploieşti comunicare 75p- premiul III Hortensia Bogdan
Bobe Maria Rebeca I A ianuarie-februarie 2015 Ploieşti comunicare 75p- premiul III Hortensia Bogdan
Carpen Andrei David I A ianuarie-februarie 2015 Ploieşti comunicare 65p- mențiune Hortensia Bogdan
Tudor Vlad I A ianuarie-februarie 2015 Ploieşti comunicare 65p- mențiune Hortensia Bogdan
Sinu Alexandra I A ianuarie-februarie 2015 Ploieşti matematică 90 p- premiul II Hortensia Bogdan
Rădulescu Bianca Maria I A ianuarie-februarie 2015 Ploieşti matematică 90 p- premiul II Hortensia Bogdan
Radu Elena I A ianuarie-februarie 2015 Ploieşti matematică 80 p- premiul II Hortensia Bogdan
Marina Mihaela Delia I A ianuarie-februarie 2015 Ploieşti matematică 80 p- premiul II Hortensia Bogdan
Avramescu Sebastian I A ianuarie-februarie 2015 Ploieşti matematică 70 p- mențiune Hortensia Bogdan
Culcea Andrei Rareș I A ianuarie-februarie 2015 Ploieşti matematică 65p- mențiune Hortensia Bogdan
Carpen Andrei David I A ianuarie-februarie 2015 Ploieşti matematică 65p- mențiune Hortensia Bogdan
Bobe Maria Rebeca I A ianuarie-februarie 2015 Ploieşti matematică 65p- mențiune Hortensia Bogdan
Apostolescu Sergiu Christian I A ianuarie-februarie 2015 Ploieşti matematică 65p- mențiune Hortensia Bogdan
Văduva Lorena II A ianuarie-februarie 2015 Ploieşti comunicare premiul I Gabriela State
Mahzoone Buzdugan Diana II A ianuarie-februarie 2015 Ploieşti comunicare premiul I Gabriela State
Anica Luca II A ianuarie-februarie 2015 Ploieşti comunicare premiul II Gabriela State
Mihai Diana II A ianuarie-februarie 2015 Ploieşti comunicare premiul II Gabriela State
Mustățea Darius II A ianuarie-februarie 2015 Ploieşti comunicare premiul II Gabriela State
Stanciu Antonio II A ianuarie-februarie 2015 Ploieşti comunicare premiul II Gabriela State
Voloacă Irene II A ianuarie-februarie 2015 Ploieşti comunicare premiul II Gabriela State
Banu Alexandra II A ianuarie-februarie 2015 Ploieşti comunicare premiul II Gabriela State
Della- Vedova Francesca II A ianuarie-februarie 2015 Ploieşti comunicare premiul II Gabriela State
Stanciu Dana II A ianuarie-februarie 2015 Ploieşti comunicare premiul II Gabriela State
Tudorache Ștefania II A ianuarie-februarie 2015 Ploieşti comunicare premiul III Gabriela State
Sandu Olivia II A ianuarie-februarie 2015 Ploieşti comunicare premiul III Gabriela State
Boboloț Andrei II A ianuarie-februarie 2015 Ploieşti comunicare mențiune Gabriela State
Copăceanu David II A ianuarie-februarie 2015 Ploieşti comunicare mențiune Gabriela State
Anica Luca II A ianuarie-februarie 2015 Ploieşti matematică premiul II Gabriela State
Sandu Olivia II A ianuarie-februarie 2015 Ploieşti matematică premiul II Gabriela State
Văduva Lorena II A ianuarie-februarie 2015 Ploieşti matematică premiul III Gabriela State
Della- Vedova Francesca II A ianuarie-februarie 2015 Ploieşti matematică premiul III Gabriela State
Păduraru Luca II B ianuarie-februarie 2015 Ploieşti comunicare 100 p- premiul I Laura Irimescu
Petre David II B ianuarie-februarie 2015 Ploieşti comunicare 100 p- premiul I Laura Irimescu
Poenaru Luca II B ianuarie-februarie 2015 Ploieşti comunicare 100 p- premiul I Laura Irimescu
Polifrone Ioana II B ianuarie-februarie 2015 Ploieşti comunicare 100 p- premiul I Laura Irimescu
Raicu Ana II B ianuarie-februarie 2015 Ploieşti comunicare 100 p- premiul I Laura Irimescu
Şerban Delia II B ianuarie-februarie 2015 Ploieşti comunicare 95 p-premiul I Laura Irimescu
Ţolu Ana Maria II B ianuarie-februarie 2015 Ploieşti comunicare 95 p-premiul I Laura Irimescu
Neagu Lucian II B ianuarie-februarie 2015 Ploieşti comunicare 95 p-premiul I Laura Irimescu
Anton Eliana II B ianuarie-februarie 2015 Ploieşti comunicare 90 p-premiul II Laura Irimescu
Necula Victor II B ianuarie-februarie 2015 Ploieşti comunicare 90 p-premiul II Laura Irimescu
Durbac Anissia II B ianuarie-februarie 2015 Ploieşti comunicare 90 p-premiul II Laura Irimescu
Voica Darian II B ianuarie-februarie 2015 Ploieşti comunicare 85 p-premiul II Laura Irimescu
Enea Rebecca II B ianuarie-februarie 2015 Ploieşti comunicare 85 p-premiul II Laura Irimescu
Secreţianu Clara II B ianuarie-februarie 2015 Ploieşti comunicare 85 p-premiul II Laura Irimescu
Tudor Samuel II B ianuarie-februarie 2015 Ploieşti comunicare 80 p-premiul III Laura Irimescu
Ruscigno Danielle II B ianuarie-februarie 2015 Ploieşti comunicare 80 p-premiul III Laura Irimescu
Bucur Andra II B ianuarie-februarie 2015 Ploieşti comunicare 75 p-premiul  III Laura Irimescu
Chiojdoiu Miriam II B ianuarie-februarie 2015 Ploieşti comunicare 75 p-premiul  III Laura Irimescu
Alecu Cătălina II B ianuarie-februarie 2015 Ploieşti comunicare 75 p-premiul  III Laura Irimescu
Dupir Antonio II B ianuarie-februarie 2015 Ploieşti comunicare 70 p-menţiune Laura Irimescu
Barbu Ioana II B ianuarie-februarie 2015 Ploieşti comunicare 70 p-menţiune Laura Irimescu
Neagu Lucian II B ianuarie-februarie 2015 Ploieşti matematică 90 p-premiul I Laura Irimescu
Anton Eliana II B ianuarie-februarie 2015 Ploieşti matematică 85 p-premiul II Laura Irimescu
Raicu Ana II B ianuarie-februarie 2015 Ploieşti matematică 85 p-premiul II Laura Irimescu
Polifrone Ioana II B ianuarie-februarie 2015 Ploieşti matematică 85 p-premiul II Laura Irimescu
Păduraru Luca II B ianuarie-februarie 2015 Ploieşti matematică 85 p-premiul II Laura Irimescu
Tudor Samuel II B ianuarie-februarie 2015 Ploieşti matematică 75 p-premiul  III Laura Irimescu
Petre David II B ianuarie-februarie 2015 Ploieşti matematică 75 p- premiul III Laura Irimescu
Piciorus Dan II B ianuarie-februarie 2015 Ploieşti matematică 70 p-menţiune Laura Irimescu
Durbac Anissia II B ianuarie-februarie 2015 Ploieşti matematică 70 p-menţiune Laura Irimescu
Creciuneac Adelin I B ianuarie-februarie 2015 Ploieşti comunicare 100 p- premiul I Iulia Ionescu
Pandelescu Andra I B ianuarie-februarie 2015 Ploieşti comunicare 100 p- premiul I Iulia Ionescu
Iamandei Luca Andrei I B ianuarie-februarie 2015 Ploieşti comunicare 95 p-premiul I Iulia Ionescu
Dancu Sara  I B ianuarie-februarie 2015 Ploieşti comunicare 95 p – premiul I Iulia Ionescu
Both Ileana I B ianuarie-februarie 2015 Ploieşti comunicare 95 p- puncte Iulia Ionescu
Totan Nectarie Christian I B ianuarie-februarie 2015 Ploieşti comunicare 90 p- premiul II Iulia Ionescu
Iancu Mara I B ianuarie-februarie 2015 Ploieşti comunicare 85 p-premiul II Iulia Ionescu
Bivolaru Anastasia I B ianuarie-februarie 2015 Ploieşti comunicare 80 p-premiul III Iulia Ionescu
Ungureanu Alexandru I B ianuarie-februarie 2015 Ploieşti comunicare 80 p-premiul III Iulia Ionescu
Constantin Teodora I B ianuarie-februarie 2015 Ploieşti comunicare 75 p- premiul III Iulia Ionescu
Manea Anastasia I B ianuarie-februarie 2015 Ploieşti comunicare 75 p – premiul III Iulia Ionescu
Diaconu Ioana I B ianuarie-februarie 2015 Ploieşti comunicare 75 p – premiul III Iulia Ionescu
Tabacu Iustin I B ianuarie-februarie 2015 Ploieşti comunicare 75 p-premiul  III Iulia Ionescu
Ungureanu Alexandru I B ianuarie-februarie 2015 Ploieşti matematică 85 p -premiul II Iulia Ionescu
Both Ileana I B ianuarie-februarie 2015 Ploieşti matematică 90 p- premiul II Iulia Ionescu
Iamandei Luca Andrei I B ianuarie-februarie 2015 Ploieşti matematică 85 p-premiul II Iulia Ionescu
Totan Nectarie Christian I B ianuarie-februarie 2015 Ploieşti matematică 80 p-premiul III Iulia Ionescu
Dancu Sara  I B ianuarie-februarie 2015 Ploieşti matematică 65 p- menţiune Iulia Ionescu
Bivolaru Anastasia I B ianuarie-februarie 2015 Ploieşti matematică 65 p- menţiune Iulia Ionescu
Tabacu Iustin I B ianuarie-februarie 2015 Ploieşti matematică 65 p- menţiune Iulia Ionescu
Creciuneac Adelin I B ianuarie-februarie 2015 Ploieşti matematică 65 p- menţiune Iulia Ionescu
10 CONCURSULŞCOLAR NAŢIONAL DE COMPETENŢĂ ŞI PERFORMANŢĂ- etapa II Rădulescu Bianca Maria I A aprilie-mai 2015 Ploieşti Comunicare 100 p- premiul I Hortensia Bogdan
Radu Elena I A aprilie-mai 2015 Ploieşti Comunicare 95 p- premiul I Hortensia Bogdan
Avramescu Sebastian I A aprilie-mai 2015 Ploieşti Comunicare 85 p- premiul II Hortensia Bogdan
Marina Mihaela Delia I A aprilie-mai 2015 Ploieşti Comunicare 85 p- premiul II Hortensia Bogdan
Bobe Maria Rebeca I A aprilie-mai 2015 Ploieşti Comunicare 80 p- premiul III Hortensia Bogdan
Carpen Andrei David I A aprilie-mai 2015 Ploieşti Comunicare 80 p- premiul III Hortensia Bogdan
Tudor Răzvan I A aprilie-mai 2015 Ploieşti Comunicare 80 p- premiul III Hortensia Bogdan
Sinu Alexandra I A aprilie-mai 2015 Ploieşti Comunicare 80 p- premiul III Hortensia Bogdan
Florea Denisa I A aprilie-mai 2015 Ploieşti Comunicare 65 p- menţiune Hortensia Bogdan
Rădulescu Bianca Maria I A aprilie-mai 2015 Ploieşti matematică 75 p- premiul III Hortensia Bogdan
Ionașcu Diana I A aprilie-mai 2015 Ploieşti matematică 70 p – mențiune Hortensia Bogdan
Marina Mihaela Delia I A aprilie-mai 2015 Ploieşti matematică 70 p – mențiune Hortensia Bogdan
Radu Elena I A aprilie-mai 2015 Ploieşti matematică 70 p – mențiune Hortensia Bogdan
Văduva Lorena II A aprilie-mai 2015 Ploieşti comunicare premiul I Gabriela State
Anica Luca II A aprilie-mai 2015 Ploieşti comunicare premiul I Gabriela State
Mahzoone Buzdugan Diana II A aprilie-mai 2015 Ploieşti comunicare premiul I Gabriela State
Mustățea Darius II A aprilie-mai 2015 Ploieşti comunicare premiul I Gabriela State
Sandu Olivia II A aprilie-mai 2015 Ploieşti comunicare premiul I Gabriela State
Della- Vedova Francesca II A aprilie-mai 2015 Ploieşti comunicare premiul II Gabriela State
Mihai Diana II A aprilie-mai 2015 Ploieşti comunicare premiul II Gabriela State
Mihai Narcis II A aprilie-mai 2015 Ploieşti comunicare premiul II Gabriela State
Voloacă Irene II A aprilie-mai 2015 Ploieşti comunicare premiul II Gabriela State
Boboloț Andrei II A aprilie-mai 2015 Ploieşti comunicare premiul III Gabriela State
Copăceanu David II A aprilie-mai 2015 Ploieşti comunicare premiul III Gabriela State
Stanciu Antonio II A aprilie-mai 2015 Ploieşti comunicare premiul III Gabriela State
Tudorache Ștefania II A aprilie-mai 2015 Ploieşti comunicare premiul III Gabriela State
Banu Alexandra II A aprilie-mai 2015 Ploieşti comunicare mențiune Gabriela State
Rupa Rebeca II A aprilie-mai 2015 Ploieşti comunicare mențiune Gabriela State
Stanciu Dana II A aprilie-mai 2015 Ploieşti comunicare mențiune Gabriela State
Anica Luca II A aprilie-mai 2015 Ploieşti matematică premiul I Gabriela State
Della- Vedova Francesca II A aprilie-mai 2015 Ploieşti matematică premiul II Gabriela State
Văduva Lorena II A aprilie-mai 2015 Ploieşti matematică premiul II Gabriela State
Mahzoone Buzdugan Diana II A aprilie-mai 2015 Ploieşti matematică premiul III Gabriela State
Tudorache Ștefania II A aprilie-mai 2015 Ploieşti matematică premiul III Gabriela State
Păduraru Luca II B aprilie-mai 2015 Ploieşti Comunicare 100 p- premiul I Laura Irimescu
Petre David II B aprilie-mai 2015 Ploieşti comunicare 100 p- premiul I Laura Irimescu
Neagu Lucian II B aprilie-mai 2015 Ploieşti comunicare 100 p- premiul I Laura Irimescu
Enea Rebecca II B aprilie-mai 2015 Ploieşti comunicare 100 p- premiul I Laura Irimescu
Piciorus Dan II B aprilie-mai 2015 Ploieşti comunicare 100 p- premiul I Laura Irimescu
Poenaru Luca II B aprilie-mai 2015 Ploieşti comunicare 100 p- premiul I Laura Irimescu
Polifrone Ioana II B aprilie-mai 2015 Ploieşti comunicare 100 p- premiul I Laura Irimescu
Secretianu Clara II B aprilie-mai 2015 Ploieşti comunicare 100 p- premiul I Laura Irimescu
Serban Delia II B aprilie-mai 2015 Ploieşti comunicare 100 p- premiul I Laura Irimescu
Tolu Ana Maria II B aprilie-mai 2015 Ploieşti comunicare 100 p- premiul I Laura Irimescu
Alecu Catalina II B aprilie-mai 2015 Ploieşti comunicare 100 p- premiul I Laura Irimescu
Anton Eliana II B aprilie-mai 2015 Ploieşti comunicare 95 p- premiul I Laura Irimescu
Barbu Ioana II B aprilie-mai 2015 Ploieşti comunicare 95 p- premiul I Laura Irimescu
Dupir Antonio II B aprilie-mai 2015 Ploieşti comunicare 95 p- premiul I Laura Irimescu
Chojdoiu Miriam II B aprilie-mai 2015 Ploieşti comunicare 90 p-premiul II   Laura Irimescu
Bucur Andra II B aprilie-mai 2015 Ploieşti comunicare 85 p-premiul II Laura Irimescu
Voica Darian II B aprilie-mai 2015 Ploieşti comunicare 85 p-premiul II Laura Irimescu
Durbac Anissia II B aprilie-mai 2015 Ploieşti comunicare 80 p-premiul III Laura Irimescu
Raicu Ana II B aprilie-mai 2015 Ploieşti comunicare 80 p-premiul III Laura Irimescu
Ruscignio Danielle II B aprilie-mai 2015 Ploieşti comunicare 80 p-premiul III Laura Irimescu
Niculin David II B aprilie-mai 2015 Ploieşti comunicare 75 p-premiul III Laura Irimescu
Necula Victor II B aprilie-mai 2015 Ploieşti comunicare 75 p-premiul III Laura Irimescu
Tudor Samuel II B aprilie-mai 2015 Ploieşti comunicare 70 p-premiul III Laura Irimescu
Neagu Lucian II B aprilie-mai 2015 Ploieşti comunicare 65 p- menţiune Laura Irimescu
Paduraru Luca II B aprilie-mai 2015 Ploieşti matematică 95 p- premiul I Laura Irimescu
Polifrone Ioana II B aprilie-mai 2015 Ploieşti matematică 90 p-premiul II Laura Irimescu
Barbu Ioana II B aprilie-mai 2015 Ploieşti matematică 90 p-premiul II Laura Irimescu
Petre David II B aprilie-mai 2015 Ploieşti matematică 80 p- premiul III Laura Irimescu
Secretianu Clara II B aprilie-mai 2015 Ploieşti matematică 80 p- premiul III Laura Irimescu
Alecu Catalina II B aprilie-mai 2015 Ploieşti matematică 75 p-premiul III Laura Irimescu
Enea Rebecca II B aprilie-mai 2015 Ploieşti matematică 75 p-premiul III Laura Irimescu
Anton Eliana II B aprilie-mai 2015 Ploieşti matematică 75 p-premiul III Laura Irimescu
Durbac Anissia II B aprilie-mai 2015 Ploieşti matematică 75 p-premiul III Laura Irimescu
Chiojdoiu Miriam II B aprilie-mai 2015 Ploieşti matematică 75 p-premiul III Laura Irimescu
Bucur Andra II B aprilie-mai 2015 Ploieşti matematică 80 p-premiul III Laura Irimescu
Raicu Ana II B aprilie-mai 2015 Ploieşti matematică 70 p-menţiune Laura Irimescu
11 CONCURSUL DETECTIV ÎN MISIUNE LITERARĂ Radu Elena I A 3 iunie 2015 Ploieşti limba română premiul I Hortensia Bogdan
Rădulescu Bianca Maria I A 3 iunie 2015 Ploieşti limba română premiul II Hortensia Bogdan
Marina Mihaela Delia I A 3 iunie 2015 Ploieşti limba română premiul II Hortensia Bogdan
Sinu Alexandra I A 3 iunie 2015 Ploieşti limba română premiul III Hortensia Bogdan
Ionașcu Diana I A 3 iunie 2015 Ploieşti limba română mențiune Hortensia Bogdan
Tudor Răzvan I A 3 iunie 2015 Ploieşti limba română mențiune Hortensia Bogdan
12 CONCURSUL ŞCOLAR NAŢIONAL DE COMPETENŢĂ ŞI PERFORMANŢĂ- etapa națională Văduva Lorena II A  iunie 2015 Ploieşti comunicare premiu III Gabriela State
13 CONCURS "CĂLĂTORIE PE TĂRÂMUL CUNOAȘTERII" Anica Luca II A  iunie 2015 Ploieşti comunicare premiu II Gabriela State
Polifrone Ioana II B  iunie 2015 Ploieşti comunicare premiu III Laura Irimescu

 

Scroll to top