PROGRAMAREA ELEVILOR PE SĂLI ŞI ORE – TESTE APTITUDINI – CLASA a V-a ARTE PLASTICE

  • Marţi se vor prezenta doar elevii declaraţi admişi după proba I (afişarea pe site luni, 29 iunie 2020, după ora 16.00)

LUNI, 29 IUNIE 2020

SALA 1 – PARTER
Intrarea în sala la ora 8,20
Nr. Crt. NUMELE INIT PRENUMELE
1 ADAM-SZOLLOSI C EVA-ELENA
2 ALBU G.I DAVID-SEBASTIAN
3 ANGHEL A ANDREI-FABIAN
4 BELLU A.C ANTONIA RALUCA
  5 BOCȘAN B.R IOAN MATEI
6 BOTEA V.B MARIA NATALIA
7 CIOBANU G DARIA-ANA-MARIA
8 CIOBANU I.G MARIA
9 CONSTANTIN I RAREȘ-ANDREI
SALA 5 – ETAJ 1

Intrarea în sala la ora 8,25

Nr. Crt. NUMELE INIT PRENUMELE
1 DAN G NAYDIN-ADRIANA
  2 DÂRVĂREANU C.M ROXANA-IOANA
3 DAVID I MARIA-DENISA
4 DRĂGOIU S.S. IRINA
5 GEORGESCU G.I NICOLETA
6 GHEORGHE M DARIA MIHAELA
7 GODIAC V LILIANA
8 GUȚU D.M LUCA-ȘTEFAN
9 HARAMBIE M.A IOANA-ALEXANDRA
SALA 6 – ETAJ 1
Intrarea în sala la ora 8,30
Nr. Crt. NUMELE INIT PRENUMELE
1 HEKTER J.H.M ELENA CRISTINA
  2 IANCU I.M RALUCA-ȘTEFANIA
3 ICHIM C RALUCA-ELENA
4 LAZĂR E MEDEEA-MARIA
5 LĂZĂRESCU I MARA
6 LUPEA I.C SARA-ALESSANDRA
7 MÂRZEA V.F ALEXANDRA-CRISTINA
8 MATEAȘ Ș AMELIA-HADASA
9 MIRICESCU A ANDREEA-CLAUDIA
SALA 7 – ETAJ 1
Intrarea în sala la ora 8,35

 

 

Nr. Crt. NUMELE INIT PRENUMELE
1 MITREA A PAUL-ANDREI
2 MURĂRESCU D ELENA
3 MUȘA M MARA-ȘTEFANIA
4 MUSTĂȚEA C.C SÂNZIANA-MARIA
5 NUȚĂ T ANTONIA-IOANA
6 PĂUNOIU CC IASMINA MARIA
7 POPA R.F REBECA MARINA
8 PRIPU F ALEXANDRA MARIA
9 RĂDULESCU I ALEXANDRA
  SALA 8 – ETAJ 1
Intrarea în sala la ora 8,40
Nr. Crt. NUMELE INIT PRENUMELE
1 RIZESCU T FLAVIA-TEODORA
2 RUSU C.V ANCA-MARIA
3 SOARE C.M INGRID-ANA-MARIA
4 SOROIU N RĂZVAN GABRIEL
5 STOICA I.C IRIS MARIA
6 STROE C MIHAI-TIBERIU
7 TANASĂ M RALUCA-IOANA
8 TĂNASE C.A ANTONIA-MARIA
SALA 9 – ETAJ 1
Intrarea în sala la ora 8,45
Nr. Crt. NUMELE INIT PRENUMELE
1 TIUT L.H ANDRADA-MARIA
2 TOMA I.I ATANASIE
3 TUDOSIE C.D ANDREEA
4 TULICĂ G DARIA GEORGIA
5 VĂDUVA P AURA-ADELINA-SIMONA
6 VĂDUVA P LAURA-LUCIANA-ȘTEFANIA
7 VASILE N ANDREI CRISTIAN
8 VOICA B.B MARIA-TEODORA
Scroll to top